LİDER TRABZONSPOR’DA VİTOR HUGO’YA TALİPLER ARTIYOR

Bu sezon süper lig de çok iyi bir performans sergileyen bordo mavili takım lider Trabzonspor ‘da takımın gösterdiği üstün başarı ve performansın yanı sıra bazı oyuncuların ekstra verdiği katkılar da dikkatler den kaçmıyor.

Süper lig de çok iyi bir ilk yarı geride bırakan bordo mavili takım Trabzonspor sezonun ilk yarısında süper lig de 19 lig maçında 14 galibiyet elde eden Karadeniz ekibi 4 beraberlik ve 1 de mağlubiyet alarak 46 puan ile 1. Sırada ilk yarıyı tamamladılar.

Taraftarı ile beraber bu sezon şampiyonluğa yürekten inan camia ‘da hedef sezon sonun da şampiyonluk kupasını kaldırarak uzun süre sonun da şampiyonluk sevinci yaşamak.

Bu sezon bordo mavili takım lider Trabzonspor ile göstermiş olduğu etkili performansı ile beraber Trabzonspor taraftarının sevgilisi olan 30 yaşındaki Brezilyalı tecrübeli stoper Vitor Hugo’nun talipleri artmış durumda.

30 yaşındaki Brezilyalı tecrübeli stoper Vitor Hugo’ ya Fransız ekibi Bordeaux ‘ un yakında ilgilendiği talip olduğu ortaya çıkmış durumda.

FRANSIZ EKİBİ BORDEAUX DEVRE ARASINDA TRABZONSPOR‘UN KAPISINI ÇALACAK

Takımın bu sezon ki performansı ile süper lig de rakipleri ile aradaki puan farkını giderek açan bordo mavili takım lider Trabzonspor ‘da bu sezon şampiyonluğa en yakın ve en güçlü adaylarından birisi oldular.

Bordo mavili takımın taraftarları ile beraber kenetlenerek sezon sonun da takımı şampiyon olarak görmek isteyen taraftarlar takımlarının arkasındalar.

Sezona çok iyi başlayan bordo mavili takım da takımın yükselen performansı ile beraber oyuncuların da verdiği katkı bir hayli fazla.

Kadrosunda birçok tecrübeli ve yıldız oyuncuları bulunduran bordo mavili takım lider Trabzonspor ‘da bazı oyuncularına şimdi den teklifle gelmeye başlamış durumda.

Bordo mavili takımın savunmasına forma giyen 30 yaşındaki Brezilyalı tecrübeli stoper Vitor Hugo’ ya Fransız ekibi Bordeaux’ un yakından takip ettiği ve devre arasında bordo mavili takım lider Trabzonspor ‘un da kapısını çalmaya hazırlanıyorlar.

Fransız basının da yer alan haberlere göre Fransız ekibi Bordeaux’ un savunmasını güçlendirmek isteyen takım tecrübeli bir oyuncu arayışlarına başlayan takım aradıkları oyuncuyu Trabzonspor ‘ da buldular.

Savunmasını güçlendirmek isteyen Fransız ekibi Bordeaux 30 yaşındaki Brezilyalı tecrübeli stoper Vitor Hugo ile takımda ki bu boşluğu doldurmak istiyorlar.

VİTOR HUGO‘NUN TRABZONSPOR PERFORMANSI

30 yaşındaki Brezilyalı tecrübeli stoper Vitor Hugo bordo mavili takım Trabzonspor ‘ a 2020 yılında ülkesi Brezilya ‘ daa Palmeiras takımında 3,20 Milyon Euro bonservis bedeli ile kadrosuna kattıkları oyuncusuna talipler var.

İki sezondur bordo mavili takım Trabzonspor ‘ da forma giyen oyuncu bu sezon 15 lig maçında 1268’ dakika süre alan oyuncu gol veya asist sevinci yaşayamadı.

Tecrübeli oyuncunun piyasa değeri 5 Milyon Euro üzerinde.