Köybaşı Trabzonspor’u Bekliyor

Trabzonspor’da hedef transferlerde hızlı olmak ve istedikleri oyuncuları kendi takımlarına dahil etmek. Transfer süresi boyunca temkinli ilerleyen Trabzonspor takımı son hedeflerini de gerçekleştirmek için adım adım imza aşamasına geliyor.

Özellikle Trabzonspor’da İsmail Köybaşı transferi oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Hem Trabzonspor yönetimi hem de teknik direktör Abdullah Avcı bu transferin gerçekleşmesini istiyor. Trabzonspor takımı transfer konusunda hassa davranıyor. Hem Ağaoğlu hem de Abdullah Avcı’nın bunda çok büyük bir etkisi var.

Bu iki kişinin bordo mavili Trabzonspor’a etkisi oldukça büyük. Trabzonspor’un hedefi gelecek sezon, ağustos ayında başlayacak olan sezonda iyi bir performans sergileyip sezonu şampiyon olarak tamamlamak.

Sol bek transferinde önceliği yabancı oyuncuya veren Trabzonspor’da yerli sol bek İsmail Köybaşı da alternatif olarak bekletiliyor. Teknik direktör Abdullah Avcı, İsmail Köybaşı ile yaptığı görüşmede oyuncuyu kadroda düşündüğünü ve kendisinden haber beklemesini söyledi. Hatayspor, Rizespor ve Giresunspor’un da transfer listesinde bulunan oyuncunun da Trabzonspor ile yıllık 5 milyon TL’den ön anlaşma yaptı.

Trabzonspor’dan Bekle Mesajı

Yaz sezonunun tüm hızıyla sürdüğü Karadenizli ekipte sol bek transferine odaklanıldı. Bu transfer için yabancı bir oyuncu düşünülürken Abdullah Avcı İsmail Köybaşı’nı alternatif isim olarak belirledi. Haber bekle diye mesaj verilen Köybaşı’na Hatay, Rize ve Giresun’dan teklif yağıyor. Oyuncunun Trabzonspor ile 5 milyon TL ön anlaşma yapıldığı aktarıldı.

Birger Meling Trabzonspor’a Geliyor

Norveçli futbolcu toplamda 125 maçta sahaya çıktı ve bu maçlarda 2 gol atıp 14 asist yaptı. Daha sonra geride bıraktığımız 2020 – 2021 sezonunda Fransa’nın Nimes takımına transfer oldu. Birger Meling, geçen sezon Nimes forması ile 26 maçta sahaya çıktı ve bu maçlarda 2 gol atıp 3 de asist yapmayı başardı.

Trabzonspor’da bir de birger Meling rüzgari esecek. Yabancı oyuncu sınırına takılmadan kadrosunu oluşturmak isteyen Trabzonspor takımı en güçlü hali ile sahaya çıkmak ve performansını sergilemek istiyor. Bu yüzden de rakiplerinin transfer haberlerini de takip edip kendisine ona göre bir kadro oluşturmayı düşünen Trabzonspor takımı güçlü bir takım olarak yeşil sahalara çıkmayı planlıyor.