Trabzonspor

Josef de Souza Trabzonspor Listesinde

Fenerbahçe’den geçen sezon Suudi Arabistan takımı Al Ahli’ye transfer olan Josef de Souza’nın alacakları nedeni ile yönetimle sıkıntı yaşadığı belirtiliyor. 31 yaşındaki Brezilyalı oyuncu 12 milyon Euro karşılığında Al Ahli’ye transfer olmuştu. Oyuncunun adının son zamanlarda Trabzonspor transfer listesinde yer aldığı bildiriliyor.

Josef de Souza’nın takımdan 1.5 milyon Euro’luk alacağının bulunduğu için yönetimle aralarında sıkıntı çıktığı bildiriliyor. Takımın oyuncuya ödemenin bir kısmını yaptığı bildirilirken oyuncunun takımdan ödemenin tamamını istediği belirtildi.

Josef de Souza da Türkiye’yi İstiyor

Al Ahli yönetiminin Josef de Souza’yı maaşının kalan kısmını ileri bir tarihte ödeme konusunda ikna etmeye çalışıyor. Oyuncu 15gün içerisinde ödemenin tamamının yapılmaması halinde sözleşmeyi feshedeceği bildirildi. Oyuncunun yönetimle arasının bozulması Trabzonspor yetkililerinin heyecanlandırdı. Sözleşmenin feshedilmesi halinde Trabzonspor takımının oyuncuya teklif götüreceği bildiriliyor. 31 yaşındaki oyuncunun da Türkiye’ye dönmek ve burada oynamak istediği bildirildi.

Güncel Yazılar