Trabzonspor

Jose Sosa İçin Trabzonspor Taraftarı Ayaklandı

Jose Sosa’nın Arjantin’de bir gazeteye yaptığı açıklama Trabzonspor taraftarını ayağa kaldırdı. Başarılı oyuncunun yaptığı Trabzonspor ile henüz anlaşmadım açıklaması üzerinde taraftar kaptanı mesaj yağmuruna tuttu. Taraftarlar oyuncuyu bırakmayacaklarına dair mesajlar paylaştılar.

34 yaşındaki oyuncu transfer konusunda görüşmelerin başladığını fakat korona virüs sebebiyle görüşmelere ara verildiğini ve henüz bir anlaşma sağlanmadığını duyurdu. Yıldız oyuncunun bu açıklaması üzerine Trabzonspor taraftarı Sosa’nın sosyal medya hesabını mesaj yağmuruna tuttu.

Trabzonspor’da Jose Sosa’nın Durumu

Jose Sosa’nın Trabzonspor ile henüz bir anlaşma yapılmadığını açıklaması üzerine taraftarlar oyuncunun sosyal medya hesabından mesajlar göndermeye başladı. Sosa’nın bu takımın kaptanı olduğunu ve onu bırakmayacaklarını belirten taraftarlar oyuncunun takımda kalmasını istediklerini belirttiler.

Arjantinli yıldız, taraftarın yoğun sevgisine teşekkür ettiğini bildiren mesaj paylaştı.  Kulüp yönetimi, Sosa ve menajeriyle görüşmeleri yeniden hızlandıracağını açıkladı. Yapılan görüşmelerin sonunda oyuncu ile imzaların atılmadan masadan kalkılmayacağı belirtiliyor.

Güncel Yazılar