Trabzonspor

İsmail Yüksek, Trabzonspor’a Söz Verdim

Türkiye Futbol Federasyonu 3.Lig takımlarından Gölcükspor’da top koşturan ve 5 yıllığına Fenerbahçe’nin kadrosuna kattığı İsmail Yüksek hakkında çeşitli haberler bulunuyor. Gölcükspor’un istifa eden yöneticisi İsmail’in Trabzonspor takımına söz verdiğini ama sonradan sarı-lacivertli takıma gittiğini söyledi. Yönetici İsmail’in 500 bin TL’lik bir oyuncu olmadığını da sözlerine ekledi.

İstifa eden Gölcükspor yöneticisi İsmail Yüksek’in Trabzonsporlu yöneticilerle görüşmelerde evet dediğini ve söz verdiğini, Barcelona bile gelse fikrim değişmez dediğini belirtti. Oyuncunun bunun ardından başka takım ile anlaşmasının yönetimde çatlağa sebep olduğu bildirildi.

Ali Koç Devreye Girince Fikri Değişti

Gölcükspor oyuncusu 21 yaşındaki İsmail Yüksek Fenerbahçe ile anlaştığını açıkladı. Kulübünden yapılan açıklamada oyuncunun Trabzonspor ile görüştüğü ve tamam dediği ama sonradan fikir değiştirdiği bildirildi. Gölcükspor’un Karadeniz temsilcisi ile görüşmelerini yapan yöneticisinin istifa etmesi ile birlikte oyuncunun Fener ile görüşmeler yapıp onları tercih ettiği açıklandı.

 İstifa eden yönetici İsmail’in Trabzonspor’a evet dediği ve Barcelona gelse bile fikrim değişmez dediği ancak başka takımla anlaştığını söyledi. Oyuncunun fikrinin değişmesinde Ali Koç’un devreye girmesinin etkili olduğu söyleniyor.