Trabzonspor

Hüseyin Çimşir, Sörloth ile Yakından İlgileniyor

Süper Lig temsilcisi Trabzonspor takımının en gözde oyuncuları arasında yer alan Alexander Sörloth hafif bir sakatlık yaşamıştı. Genç oyuncunun yaşadığı bu sakatlığı ve oyuncunun durumunu Teknik Direktör Hüseyin Çimşir’in yakından takip ettiği bildirildi.

Sörloth ‘ün ayağında bulunan ağrının geçirilmesi ve takımla birlikte antrenmana katılması için adeta seferberlik ilan edilmiş gibi. Norveçli oyuncunun sakatlığının bir an önce sonlandırılması için yoğun mesai harcandığı bildirildi. Oyuncunun bir an önce takımla birlikte taktik çalışmasına başlaması isteniyor.

Arada Ülkesine Gitti ve Döndü

Trabzonspor takımının başarılı oyuncusu Alexander Sörloth korona virüs sebebiyle verilen arada ülkesi Norveç’e gitmişti. Ülkesinden dönen oyuncu 6 Mayıs’ta antrenmanlara başladı. Genç oyuncunun ayağında kapsül zedelenmesinin bulunması sebebiyle ağrılarının olduğu bildirildi.

Teknik ekip ve özellikle Teknik Direktör Hüseyin Çimşir’in oyuncunun bir an önce toparlanması ve çalışmalara katılması için hep birlikte çalışıyor. Kuvvet çalışmalarına devam eden oyuncunun takımla taktik çalışmalarına katılması bekleniyor.

Güncel Yazılar