Trabzonspor

Hüseyin Çimşir Pes Etmeyeceklerini Söyledi

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, ligin 31.haftasında Antalyaspor’la oynadıkları maçı 2-2- berabere bitirdikleri maçın ardından konuştu. Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Çimşir yarışın devam ettiğini, önlerinde 3 maç kaldığını ve pes etmeyeceklerini söyledi. Antalyaspor maçındaki beraberlikle birlikte Süper Lig’in lideri konumunda olan Başakşehir ile aralarındaki puan farkının 4’e çıktığı görüldü.

Teknik adam Hüseyin Çimşir aldıkları bu sonuca rağmen yarıştan çekilmeyeceklerini ve sonuna kadar şampiyonluk hedeflerini koruyacaklarını ifade etti.

Son 3 Maça Odaklanacağız

Karadeniz ekibinin teknik direktörü Hüseyin Çimşir Antalya ile 2-2 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Çimşir ligde yarışın devam ettiğini ve son üç maçta mücadele etmeye ve şampiyonluk için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Antalyaspor karşısında özellikle orta sahada sorunlarının olduğunu belirten Çimşir kaybettikleri 2 puan ve kazandıkları 1 puan bulunduğunu bu sebeple önlerindeki maçı kazanmaları gerektiğini söyledi.

Güncel Yazılar