Trabzonspor

Hüseyin Çimşir Özür Diledi

Süper Lig’de şampiyonluğa çok yaklaşan ancak son çıktığı maçlarda performans gösteremeyen Trabzonspor takımının teknik direktörü Hüseyin Çimşir camiadan ve taraftarlardan özür diledi. Ligin 33.haftasında kendi evinde çıktığı İttifak Holding Konyaspor maçını 4-3 kaybeden Karadeniz ekibi şampiyonluğu Medipol Başakşehir’e kaptırmış oldu.

Hüseyin Çimşir Konyaspor maçından sonra basın toplantısı düzenledi. Yapılan basın toplantısında teknik adam şampiyonluk hedefine ulaşamadıkları için taraftarlardan ve camiadan özür dilediğini ifade etti.

Şans Elimizdeydi Ama Onu Kullanamadık

Takımın yıldız oyuncularından Alexander Sörloth ise yaptığı açıklamada üst üste yenilgiler aldıklarını ve son maçlarda istedikleri sonuçları alamadıklarını söyledi. Norveçli başarılı golcü şampiyonluk şansının aslında kendi ellerinde olduğunu ama bu şansı kullanamadıklarını ifade etti.

Filip Novak ise böyle bir takım olarak böyle bir mağlubiyet yaşamamaları gerektiğini söyledi. Son maçta galip gelen Konyaspor’u tebrik eden Novak takımda kalma konusunda da sinyaller verdi. Başarılı oyuncu önümüzdeki yıllarda takımın şampiyon olması için mücadele edeceklerini söyledi.

Güncel Yazılar