Trabzonspor

Hüseyin Çimşir İşi Sağlama Alıyor

Süper Lig takımlarından ve zirve adayı Trabzonspor takımının teknik direktörü Hüseyin Çimşir oyuncularını her yönden tam olarak hazırlamaya çalışıyor. Çimşir işi şansa bırakmadan oyuncularını hem fiziksel olarak hem de mental olarak hazırlıyor.

Oyuncuların Performansından Memnun

Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir korona virüs sebebiyle lig maçlarına verilen arada evlerinde kalan futbolcuların performansı ile ilgili değerlendirmede bulundu. Çimşir futbolcuların verilen aradan sonra dönüşlerinde gösterdikleri performanslarından memnun olduğunu belirtti.

Oyuncuların evlerinde kaldıkları sürede verilen tüm programa uyduklarını belirten teknik adam 12 Haziran’a kadar olan zaman diliminde eksikleri gidereceklerini söyledi. Verilen programa uyan oyuncularını tebrik eden teknik direktör Çimşir antrenmanlara başladıklarını söyledi.

Çalışmalarındaki temponun her geçen gün daha da artarak devam edeceğini belirten tecrübeli teknik direktör oyuncularını hem fiziksel olarak hem de mental olarak lige hazırladıklarını ifade etti. Bu süreçle ilgili sıkıntı yaşayan oyuncuları ile yakından ilgilenen Çimşir’in oların kafalarını rahatlatıp motive etmeye çalıştığı belirtiliyor.

Güncel Yazılar