Hami Mandıralı

Hami Mandıralı’dan Trabzonspor Yorumları

Trabzonspor takımında uzun yıllar top koşturan tecrübeli futbol adamı Hami Mandıralı takımla ilgili konuştu. Takımın son günlerdeki performansı, başarıları, eksikleri, yeni transferleri hakkında değerlendirmede bulundu.

Hami Mandıralı değerlendirmelerine Trabzonspor’un başarılı oyuncusu Sörloth hakkında oldu. Mandıralı Sörloth’un Avrupa standartlarında bir oyuncu olduğunu ve takıma çok büyük bir katkısının bulunduğunu ifade etti. Hami, Nwakaeme hakkında bu futbolcu Trabzonspor’a geldiği andan itibaren çok güzel bir performans gösterdiğini bu sezonun ilk yarısında biraz düşüş yaşadığını fakat ikinci yarıdan itibaren toparladığını söyledi.

Hüseyin Çimşir’i Tebrik Ettim

Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir’i arayarak konuştuğunu ve tebrik ettiğini söyledi. Hami Mandıralı takımın şampiyon olacağı sene bu sene olabilir şeklinde ifade ettiğini belirtti. Hüseyin Hoca’nın adaletli olması durumunda başarının da ardından geleceğini söyleyen Mandıralı yeni transfer Ndiaye’yi çok beğendiğini ve güçlü bir oyuncu olduğunu ifade etti. Son günlerde oldukça başarılı olan kaleci Uğurcan’a da hem performansı hem de çok yapılan bazı hatalar konusunda tavsiyelerde bulundu.