Guelor Kanga’nın Menajerinde Transfer Açıklaması

Süper Lig’de zirve yarışını en önde sürdüren Trabzonspor takımının transfer listesindeki isimler tek tek gündeme oturmaya devam ediyor. Bunlar arasında Gabonlu yıldız Louis Denolle da bulunuyor. Yıldız oyuncunun menajeri bir gazeteye açıklamada bulundu. Menajer yaptığı açıklamada oyuncunun transferi konusunda hep aracılarla konuştuklarını söyledi. Menajer Trabzonspor bu transfer konusunda ciddi ise Başkan arayıp konuşmalı şeklinde açıklama yaptı.

Trabzonspor’un yakından ilgilendiği Guelor Kanga ile Beşiktaş’ın da devreye girdiği öğrenildi. Oyuncunun menajeri Louis Denolle yaptığı açıklamada oyuncuyu Sparta Prag ile oynadıkları maçta Trabzonspor’un beğendiğini ve takip etmeye başladıklarını düşündüğünü söyledi. Denolle Guelor Kanga ile başka takımların da ilgilendiğini sözlerine ekledi.

Kanga’ya Pekçok Teklif var

Guelor Kanga’nın menajeri Louis Denolle korona virüs salgını sebebiyle oyuncu ile ilgili Türk kulüpleri ile iletişime geçemediğini ve bir teklifte bulunamadığını açıkladı. Oyuncunun kontratının bu sezon sonunda biteceğini ve bunun transfer konusunda istekli olan kulüpler için bir avantaj olduğunu söyledi. Denolle Trabzonspor bu konuda ciddi ise Başkan’ın devreye girerek bu konuda adım atması gerektiğini söyledi. Oyuncuya birçok kulüpten ilgi çekici tekliflerin geldiği de ifade edildi.