FIRTINA TRABZONSPOR’UN TRANSFER PLANI

2021 2022 sezonunun kadrosunu oluşturmaya ve transfer çalışmalarına şimdiden başlayan bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da Yönetim’in yetenekli futbolcular Edin Visca, Youssouf Sabaly ve kış transfer periyodundan beri takıma dahil edilmek istenen Fode Koita’nın transferlerini bitirmek amacıyla Milli maç arası dönemde çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

GÜNDEMDE 3 İSİM VAR

Süper Lig’in zirvesini zorlayan bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor, bir taraftar ligdeki konumunu yukarılara çekmeye çalışırken bir taraftan da 2021 2022 sezonunun temelini oluşturacak transferlerin takıma dahil olma süreçleri başlatıldı.

Önceliğini içerisinde bulunduğumuz sezonun ardından sözleşmesinin sona ereceği futbolcular olarak belirleyen bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor, 3 oyuncuyu birden kadrosuna dahil etmek istiyor ve bu bağlamda transfer görüşmelerine Milli maç arasında başlayacak.

Bordo Mavili Karadeniz temsilcinin birinci önceliği sezon sonunda sözleşmesinin sona erecek olduğu Kasımpaşa’nın 30 yaşındaki Gineli golcüsü Fode Koita. Fırtına’nın yönetimi Milli arada oyuncunun menajeri ile iletişime geçecek ve yetenekli oyuncuyu kadroya dahil etmeye çalışacak. Bordo Mavili Karadeniz temsilcisinin 2. Hedefi ise sağ bek Youssouf Sabaly olacak. Bordo mavili kurmaylar oyuncunun menajeri ile görüşerek oyuncu için transferde orta yolu bulmaya çalışacak.

VİSCA TRABZON YOLCUSU

Süper Lig’de üst sıraları hedefleyen ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un başarılı teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın listesinde vazgeçemediği bir oyuncu var.

Abdullah Avcı geçtiğimiz sezonun şampiyon ekibinde harika bir performans ortaya koyan yetenekli futbolcu Edin Visca’yı kadrosuna dahil etmeye çalışacak. Abdullah Avcı’nın da takımda görmeyi çok istediği yetenekli oyuncu için Bordo Mavili kurmaylar içerisinde bulunduğumuz sezonun sona ermesinin ardından oyuncuyu bordo mavili kadroya dahil etmek için çalışmalara hız verecek.

2021 2022 sezonunun kadrosunu oluşturmaya ve transfer çalışmalarına şimdiden başlayan bordo mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da Yönetim’in yetenekli futbolcular Edin Visca, Youssouf Sabaly ve kış transfer periyodundan beri takıma dahil edilmek istenen Fode Koita’nın transferlerini bitirmek amacıyla Milli maç arası dönemde çalışmalara başlayacağı öğrenildi.  Bordo mavili Karadeniz temsilcisi 2021 2022 sezonunun kadrosunu oluşturma çalışmalarına şimdiden başlamış durumda.