Fırtına Trabzonspor’dan Bomba Bir Haber

Fırtına’dan bomba bir haber geldi. Trabzonspor’daki transfer haberi futbol dünyasında yankı buldu. Kwang Song Han futbolcusunun bomba haberi yayılmaya başladı. Spor Toto Süper Lig’de 45 puan almış lider olan Trabzonspor takımındaki transfer çalışmaları son hız sürüyor. Bordo Mavililer yeni transferlerle ekibi güçlendirmek için çalışmaya devam ediyor.

Hız kesmeden süren transfer çalışmalarında gündeme gelen bir isim oldu ve bu futbolcunun transfer haberi takımda bomba etkisi yarattı. O futbolcu ‘’Kwang Song Han’’.

Trabzonspor’daki Gündem İsim ‘’Kwang Song Han’’

Trabzonspor’daki gündem isim bu aralar Kwang Song Han oldu. Kuzey Koreli olan başarılı futbolcu Kwang Song Han, 21 Temmuz 1998 doğumlu ve 23 yaşında. Pyongyang Kuzey Kore doğumlu olan futbolcu Kwang Song Han, Kuzey Kore Milli Futbol Takımı ekibinde de yer almış bir isim. Kouassi’yi Trabzonspor transfer etmişti.

Bunun üzerine iki futbolcuyla görüşmeye başlayan Trabzonspor, transfer çalışmalarında hızlı ilerliyor. Fırtına sol bek oyuncusu için görüşmeler yapıyor.

Trabzonspor ekibinde sol bek futbolcusu ve kanat forvet oyuncusu transfer çalışmaları başladı. Başkan Ahmet Ağaoğlu istenilen transfer oyuncularının sorun çıkmadan gelmesini bekliyor. Djaniny, Kouassi, Dorukhan gibi futbolcularda bonservis bedeli konusunda sorunlar çıkmıştı.

Ahmet Ağaoğlu’nun da bu transfer konularındaki isteği, herhangi bir bonservis bedel sorununun çıkmaması. Bu futbolculardan birisinin 1997 doğumlu olacağı haberleri de son gelen haberler arasında yer alıyor.

Fırtına’ya Kwang Song Han Geliyor!

Fırtına’ya Kwang Song Han geliyor ve imza atacağı kesinleşmiş gözüyle bakılıyor haberleri yapıldı. Oyuncular takıma alınacak ve kanat forvet ve ikinci santrfor olarak oynayabilecek futbolcuların ekibe dahil edileceği söyleniliyor.

Karadeniz Gazetesi haberlerinde de bu konuya yer verildiği görüldü. Kwang Song Han futbolcusu ile ilgili Trabzonspor’a imza atacağı ve gideceği kesin gözüyle bakılmaya başlandı.

Fırtına ekibinde olmak için Song Han’ın Bordo Mavililer’e imza atacağı iddiaları birçok basın ve yayın kuruluşunda haber oldu. İtalya’dan gelen ve sezon içerisinde birçok takımda forma giymiş olan bir futbolcu olan Song Han’ın bir görüşme yapacağı da iddia ediliyor.

Kuzey Koreli oyuncu Trabzonspor ile bir görüşme yaptı ve transferi oldukça yakın gibi görünüyor.