FIRTINA TRABZONSPOR’DA MÜCADELE SÜRECİ ERKEN BAŞLADI

Fırtına Trabzonspor gelecek sezon için en iyi şekilde kendisini hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Kendisinin en iyi halini gösterebilmek için adımlar atan Trabzonspor şampiyonluk hedefi ve planları ile bu sezona hazırlanıyor.

Transfer konusunda sezonun sonundan bu yana yoğun bir şekilde devam eden Trabzonspor takımı yeni sezon öncesinde en iyi hali ile sahaya çıkmak için tüm kozlarını oynuyor. Özellikle yabancı transfer için atağa kalkan ve yabancı oyuncu sınırına takılmadan en iyi halini oluşturmak isteyen Fırtına Trabzonspor takımı teknik direktör Abdullah Avcı önderliğinde yeni sezona yoğun bir şekilde hazırlanıyor.

TRABZONSPOR’DA FORVET ARAYIŞI DEVAM EDİYOR

Trabzonspor’da özellikle forvette oynayan Djaniny, Benik Afobe gibi isimlerin hayal kırıklığı yarattığını söylemek mümkün. Bunun yanı sıra, milli takımın birinci kalecisi Uğurcan Çakır başarılı performansıyla göz doldurdu.

Üç büyüklere kıyasla transferlere ivedilikle başlayan Trabzonspor; Gervinho, Marek Hamsik, Bruno Peres üçlüsünü resmi olarak kadrosuna kattı. Bunun yanı sıra, bordo mavili takımı önümüzdeki sezon da Abdullah Avcı çalıştıracak.

Karadeniz temsilcisi Trabzonspor en iyi hali ile sezona başlayabilmek için hem forvet hem de diğer saha yerlerindeki oyuncular için takımına en iyi oyuncuları dahil etmek istiyor. Geçtiğimiz sezonu 4. Sırada tamamlayan Trabzonspor’un hedefi bu sezon şampiyon olmak. Şampiyon olabilmek için Karadeniz temsilcisi Trabzonspor takımı erkeden sezona başarılı bir şekilde başlayıp bu başarısını sezonun sonuna kadar sürdürmek istiyor.

TRABZONSPOR’UN HEDEFLERİ YÜKSEK

Galibiyetler, beraberlikle ve mağlubiyetlerle geçen sezonun ardından Karadeniz temsilcisi Trabzsonspor’un hedefi gelecek sezona daha başarılı bir şekilde başlayıp bu başarısını devam ettirmek. Yeni kaleci ile sezona başlayacak olan Trabzonspor takımı yenilediği takımı ile Süper Lig’de rakiplerine korku salmak istiyor.

İstikrarlı bir performans sunmayı hedefleyen Trabzonspor’un hayali sezonun ortasından sonra devam eden bir liderlik ve koltuğunu bırakmadan mayıs ayını tamamlamak. Rakiplerini artık bilen ve oturmuş bir teknik heyete sahip olan Trabzonspor takımı deneyimli halini sonuna kadar kullanarak başarılı bir performans sergilemek istiyor.

Bordo mavili Trabzonspor şampiyonluğa yürümek istiyor.