FIRTINA TRABZONSPOR GÖZÜNÜ GELECEK SEZONA DİKTİ

Süper Lig kapsamında iyi bir ikinci devre geçiren Bordo Mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor bir yandan Lig’de iyi performans gösterirken öte yandan gelecek sezon da iyi performans ortaya koyma amacıyla transfer çalışmalarını hızlandırdı.

Bordo Mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor sezonun sona ermesinin ardından birbirinden yetenekli 6 oyuncuyu kadrosuna dahil edeceği öğrenildi.

ABDULLAH HOCA YOĞUN MESAİDE

Spor Toto Süper Lig kapsamında sona yaklaşılırken geriye kalan haftalarda Fraport Tav Antalyaspor, İttifak Holding Konyaspor ve Kırmızı siyahlı Ankara ekibi Gençlerbirliği ile mücadele edecek olan Bordo Mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor yapacağı bu mücadeleler sonrasında 2020 – 2021 sezonunu kapatacak.

Bordo Mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un tecrübeli teknik Direktörü Abdullah Avcı 2021 – 2022 sezonunun transfer çalışmalarını hızlandırırken bir kaç yıldız futbolcu ile şimdiden anlaşıldığı ve sezonun bitimi itibariyle bu oyunculara imza attırılacağı öğrenildi. Bordo Mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un tecrübeli teknik direktörü Abdullah Avcı ve Oyuncu İzleme Heyeti’nin sürekli iletişim halinde olduğu ve Abdullah Hoca tarafından belirlenen bazı oyuncuların izlenerek dikkatli analiz edildiği öğrenildi.

Abdullah Avcı gelecek sezon için nokta atışı transferler yaparak fark yaratmak istiyor.

SEZONUN BİTMESİ BEKLENİYOR

Trabzon basınında yer alan haber doğrultusunda edinilen bilgilere göre, Koita ve Peres ile prensipte anlaşan Bordo Mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor bu futbolcuların ardından 4 futbolcuya daha bordo mavili formayı giydirmeyi hedefliyor. Sağ açık ve sol açığın yanı sıra hücum hattını da sağlamlaştırmak isteyen Bordo Mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un tecrübeli teknik direktörü Abdullah Avcı içerisinde bulunduğumuz sezonun sona ermesinin ardından Oyuncu izleme ekibi ile yaptığı görüşmeler sonucunda alınan karar ile 4 futbolcuyu kadroya dahil etmeyi planlıyor.

Tecrübeli futbolcu transferleri erkenden bitirerek oyuncuların sezon öncesi kampına vakit kaybetmeden dahil olmasını amaçlıyor. Bordo Mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un tecrübeli teknik Direktörü Abdullah Avcı 2021 – 2022 sezonunun transfer çalışmalarını hızlandırırken bir kaç yıldız futbolcu ile şimdiden anlaşıldığı ve sezonun bitimi itibariyle bu oyunculara imza attırılacağı öğrenildi. Bordo Mavililerin kadroya katacağı oyuncular taraftarlar tarafından merakla bekleniyor.