FENERBAHÇE HIRVAT KALECİSİ LİVAKOVİC’ E NE ZAMAN KAVUŞUYOR?

Transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan sarı lacivertli takım Fenerbahçe Ryan Kent transferi ile sezonu açarken 37 yasındaki Bosnalı Dünyaca ünlü yıldız Edin Dzeko’ yu da renklerine bağlayarak ses getiren bir giriş yaptılar.

Sarı lacivertli takım transfer sürecinin devamın da hücum hattına milli golcü Umut Nayir ile anlaşarak tecrübeli golcü ile sözleşme imzalayan Fenerbahçe, on numaraya Sebastian Szymanski, stoper de Djiku ve Becao ile güçlendirdiler. Beşiktaş ile adı geçen Sırp oyuncu Dusan Tadic sonrasında Fred, Cengiz Ünder ve Mert Müldür ile kadrosunu güçlendirmişlerdi.

Yeni sezona ise önce UEFA Konferans ligi ile başlayan ve yoluna kayıpsız devam eden sarı lacivertli takım süper lig de ise iki de iki ile kayıpsız devam ediyorlar.

Kadrosuna takviyeler yapmaya devam edecek olan sarı lacivertli takım uzun süredir peşinde oldukları ve kadroda aslında en önemli ihtiyaçlardan birisi olan kaleci transferinde de artık sona çok yakınlar.

Fenerbahçe’de Altay Bayındır’ın performansı son dönemde tartışma konusu olmuştu. Bununla birlikte kaleci transferine kesin gözüyle bakılıyordu ki sonun da bu transferi gerçekleitrdiler.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe uzun süredir transferini tamamlamak istediği Hırvat kaleci Dominik Livakovic’te mutlu sona yaklaştı. Oyuncunun İstanbul’a geleceği tarih belli oldu.

Fenerbahçe Dominik Livakovic için Dinamo Zagreb’e yaptığı 9 Milyon Euro + 1 Milyon Euro ile bonservis bedeli karşılığında transferi tamamlamaya hazırlanıyor.

Hırvat kaleci Dominik Livakovic, 23 Ağustos Çarşamba günü Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için İstanbul’a gelecek.

LİVAKOVİC FENERBAHÇE İÇİN İSTANBUL GELİYOR

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe uzun süredir transferini tamamlamak istediği Hırvat kaleci Dominik Livakovic’te mutlu sona artık yakınlar.

Uzun süredir transfer etmek için Dinamo Zagreb ile bonservis konusun da anlaşmaya çalışan sarı lacivertli takım sonun da pazarlıklarda sona gelinerek Hırvat kulübü ile Dominik Livakovic transferinde anlaştılar.

Bonservis konusunda arada 1 Milyon Euro luk bir fark olduğu için transfer de oldukça uzunca bir süre Hırvat ekibi inadını kıramayan sarı lacivertli takım 1 Milyon Euro daha ekleyerek tecrübeli file bekçisi transferinde anlaşma geldi.

Oyuncunun kulübü ve kendisi ile artık her konuda anlaşan Fenerbahçe kalecisini İstanbul getiriyor.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe için kısa süre içinde sağlık kontrolünden geçmesi beklenen yıldız kalecinin, 4 + 1 yıllık sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Hırvat kaleci Dominik Livakovic, 23 Ağustos Çarşamba günü Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için İstanbul’a gelecek ve kendisini sarı laciverti takıma bağlayan imzayı atması bekleniyor.

Fenerbahçe

HIRVAT KALECİ DOMINIK LIVAKOVIC’İN SEZON KARNESİ

Hırvat ekibi Dinamo Zagreb’ in kalecisi olan 28 yaşındaki kaleci Dominik Livakovic 2022 – 23 sezonunda takımıyla 49 maça çıkan 28 yaşındaki kaleci, 49 gole engel olamadı. Hırvat file bekçisi 13 maçta ile kalesini gole kapadı.