Trabzonspor

Ertuğrul Doğan Trabzonspor Şampiyon Olacak

Trabzonspor Yöneticilerinden Ertuğrul Doğan, takım olarak gösterdikleri performans ile hem ligde hem kupada hedefe ulaşacaklarını söyledi. Doğan Trabzonspor’un şampiyon olacağını ve herkesin

Hem lig hem de kupada zafere ulaşacaklarına inandıklarını ifade eden Trabzonspor Yöneticisi Trabzonspor‘u haykıracağını söyledi.

Süper Lig maçlarının başlamasına günler kala teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri tüm mesailerini takımın moral ve motivasyonunu arttırmak için çalışıyor.

Kulüp Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan takımlarının sezon sonunda başarılı olacaklarına olan inancın çok fazla olduğunu belirtti. Doğan şampiyon olacak kapasitede başarılı bir kadrolarının olduğunu söyledi.

Trabzonspor Kulübünden Tanju Gürsu’yu Anma Mesajı

Trabzonspor Kulübü, eski yöneticilerinden, divan kurulu üyesi ve sanatçı Tanju Gürsu için bir anma mesajı yayımladı. Tanju Gürsu için yayınlanan mesaj kulübün sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

Yayınlanan mesajda 7 Haziran 2016 tarihinde vefat eden eski yönetici ve divan kurulu üyesi sanatçı Tanju Gürsu’yu rahmet ve minnetle anıyoruz ifadeleri kullanıldı.

Güncel Yazılar