Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu Antrenmanları İzledi

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu takımın antrenmanlarını izledi. Süper Lig’de lider konumunda bulunan Trabzonspor takımı korona virüs sebebiyle verilen aradan sonra antrenmanlara başladı. İki günlük bayram izninin ardından yeniden çalışmalara başlayan takımın antrenmanlarını kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu da izledi.

Ağaoğlu Uzun Bir Süreden Sonra Trabzon’a Geldi

Süper Lig lideri Trabzonspor lige verilen uzun aradan sonra yeniden antrenmanlara başladı. Ahmet Ağaoğlu Trabzon’a gelerek takımın antrenmanlarını izledi. Teknik ekip ve oyuncularla hasret gideren Ağaoğlu bazı oyuncularla birebir görüşme yapmayı planlıyor.

Uzun süredir Trabzon’a gelmeyen Ahmet Ağaoğlu havayolu ile Ordu-Giresun Havalimanı’na indi. Trabzon Havayolu’nun kapalı olması sebebiyle Giresun’a inen Ağaoğlu Giresun’un Görele ilçesinde bulunan oyuncu Salih Kavrazlı’yı ziyaret etti.

 Genç oyuncunun tedavisi ve durumu hakkında bilgi alan başkan Ağaoğlu buradan Trabzon’a hareket etti. Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu tesislere giderek antrenman yapan takımı izledi ve çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi aldı.

Güncel Yazılar