Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu Alanyaspor Maçını Değerlendirdi

Süper Lig’in şampiyon adayı Trabzonspor Alanyaspor ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Alanyaspor ile 2-2 berabere kaldıkları maçta meydana gelen olaylar ile olarak değerlendirmelerde bulundu.

Ahmet Ağaoğlu öncelikle Alanyaspor Yönetimi, Erol Bulut ve MHK ile ilgili olarak çok ağı eleştirilerde bulundu. Ayrıca alkol testi yaptırmasıyla ilgili, olarak da alkollü olduğumu söylemeleri üzerine uçağı durdurarak polisi çağırdıklarını belirtti. Polisin geldiğini ve kendi isteği ile alkol testi yaptırdığını ve 0.00 çıktığını ifade etti.

Ağaoğlu Maçı Değerlendirdi

Süper Lig’in 28. Haftasında Alanyaspor ile deplasmanda karşılaşan Trabzonspor maçtan 2-2 berabere ayrıldı. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu maç sırasında yaşananlar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu 62 yaşında olduğunu ve 35 yıldır spor yöneticiliği yaptığını belirtti. Bu maçın çok gergin bir maç olacağını önceden anladığını bu sebeple de protokol tribününden uzak bir yerde oturmak istediğini ifade etti. TFF ve emniyetten izin alarak uzak bir yerde oturduğunu bu kadar büyük bir sıkıntı yaşayacaklarını düşünmediğini söyleyen Ağaoğlu ortamın çok rahatsız edici olduğunu belirtti.

Güncel Yazılar