ABDULLAH AVCI KENDİNDEN EMİN

Bordo Mavili Karadeniz Temsilcisi Trabzonspor’un başarılı teknik Direktörü karşılaşmanın ardından yapmış olduğu açıklamada alınan galibiyet nedeniyle mutlu olduklarını, Süper Lig’i daha üst sıralarda bitirebilecek bir takım olduklarını söylerken bunun için mücadele edeceklerini belirtti.  Bordo Mavili karadeniz temsilcisi Spor Toto Süper Lig Kapsamında yaptığı karşılaşmalar sonucunda Spor Toto Süper Lig’in puan tablosunda 4. Sırada kendine yer buldu.

İYİ FUTBOL TEMİZ BİR SAYFA AÇTI

Süper Lig kapsamında son haftalarda göstermiş olduğu kötü performansı 31. hafta mücadelesinde evinde konuk etmiş olduğu son haftalarda galibiyet serisi elde ederek adından söz ettiren ligin bir asırlık koca çınarı Ankaragücü karşısında galibiyet alarak temiz bir sayfa açan bordo mavili karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da takım içerisindeki enerji yüksek seviyede.

Yakalamış oldukları namağlup serinin ardından Ankaragücü karşılaşması öncesindeki son 4 haftada toplamda 8 puan kaybı yaşayan bordo mavili ekipte ibreyi tersine çevirmek için yapılması gereken tek şey Ankaragücü’nü devirmekti.

Bordo Mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un tecrübeli ve başarılı teknik direktörü Abdullah Avcı ve Trabzonsporlu oyuncular Ankaragücü karşılaşmasında alınan skor ve oynanan futboldan sonra moral buldular. Soyunma odasında pozitif bir enerji hakimken oyuncuların ve teknik adamın aklındaki tek soru gelecek hafta oynanacak karşılaşmaydı.

AVCI’NIN TAKIM KONUŞMASI

Bordo Mavili karadeniz temsilcisi Süper Lig’in 4. sırasında kendine yer buldu. Abdullah Avcı yaptığı açıklamada Potansiyellerini daha önce oynanan karşılaşmalarda gösterdiklerini, bir bütün olup takım halinde hedefe odaklanmaları durumunda tekrar galibiyet serisi elde edebileceklerini söyledi.

Bordo Mavili karadeniz temsilcisi Süper Lig’de oynayacağı karşılaşmaları kayıpsız atlatıp Beşiktaş Galatasaray ve Fenerbahçe’nin puan kaybı yaşayacakları anları kovalayacak. Bordo Mavili Karadeniz Temsilcisi Trabzonspor’un başarılı teknik Direktörü karşılaşmanın ardından yapmış olduğu açıklamada alınan galibiyet nedeniyle mutlu olduklarını, Süper Lig’i daha üst sıralarda bitirebilecek bir takım olduklarını söylerken bunun için mücadele edeceklerini belirtti.

Trabzonsporlu oyuncular Ankaragücü karşılaşmasında alınan skor ve oynanan futboldan sonra moral buldular. Soyunma odasında pozitif bir enerji hakimken oyuncuların ve teknik adamın aklındaki tek soru gelecek hafta oynanacak karşılaşmaydı.