Trabzonspor

Abdülkadir Ömür’ün Doğum Günü Kutlandı

Trabzonspor takımının başarılı oyuncusu Abdülkadir Ömür 21 yaşına girdi. Yıldız futbolcunun doğum günü kutlandı. Takım arkadaşları ile su şişesi çevirmece challenge yaparak doğum gününü kutlayan oyuncu 15 kez su şişesini çevirerek takımda rekor kırdı.

21 yaşına basan Abdülkadir Ömür’ün doğum günü sosyal medyadan kutlandı. Başarılarıyla adını duyuran ve Avrupa devlerinin peşinden koştuğu genç oyuncu paylaştığı video ile doğum gününü kutladı.

Muhammet Taha Tepe Transferi Tamam

Trabzonspor takımı önümüzdeki yılın transfer çalışmalarını genç oyuncularla yapmaya devam ediyor. Bu transferlerinden biri de Altınordu takımının genç kalecisi Muhammet Taha Tepe’nin transferi oldu. 18 yaşındaki genç kaleci ile prensipte anlaşmanın yapıldığını yakın zamanda da imzaların atılacağı bildirildi.

Trabzonspor Muhammet Taha Tepe için 310 bin Euro’yu Altınordu’ya vermeyi kabul ederken yetiştirme bedeli olan 630 bin TL’yi de bonservise ekledi.

Trabzonspor kalecinin bundan sonraki dönemde antrenmanlarına Trabzon’da devam etmesini istedi. Oyuncunun durumu ilerleyen günlerde netlik kazanacağı belirtildi.

Güncel Yazılar