Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nda Transfer Açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu takımın bulunduğu son durum ve yapılacak olan transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ağaoğlu ligde ve kupa maçlarında son düdüğe kadar mücadele etmek gerektiğini şampiyonun son düdükten sonra belli olduğunu söyledi. Şampiyonluk yolunda tüm takımların aynı mücadeleyi verdiğini ve şampiyonluk söylemlerinin rakiplere karşı saygısızlık olduğunu belirtti.

Ahmet Ağaoğlu’nun Transfer Açıklamaları

Trabzonspor olarak son günlerde yapılması planlanan ve konuşulan transferlerle ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Ağaoğlu Ndiaye transferi gerçekleştirdiklerini 14 yabancı transferini tamamladıklarını bunun dışında bir transfer daha yapabileceklerini açıkladı. Trabzonspor’un oynatmayacağı oyuncuyu alma gibi bir lüksünün olmadığını transferleri ona göre yaptıklarını söyledi.

Bu sezonun sonu sözleşmeleri bitecek olan Sosa ve Novak’a iyi bir teklif götürdüklerini belirten Ahmet Ağaoğlu, oyunculara kulübün verebileceği en yüksek teklifi götürdüklerini söyledi. Bu iki oyuncu ile ilgili bir sıkıntının olmadığını sadece oyuncuların menajerleri ile bir noktada buluşamadıklarını belirtti. Ağaoğlu bu konuda çok acelelerinin olmadığını ve sabırla bekleyebileceklerini de sözlerine ekledi.